top of page
ALPHA MALE 90caps 85€

ALPHA MALE PCT REVANGE Hardcore – NATŪRALAUS TESTOSTERONO IR HGH JĖGA!
ALPHA MALE - Alfa Stack:

- Geriausias Mega stimuliatorius testosterono ir Libido
- Patys geriausi "Stack on Unlock" (PCT) - geresnis nei vaistinės preparatai
- estrogeno ir kortizolio reduktorius
- Atkuriamasis regeneruojantis serumas - bendras atjauninimas ir regeneracinė galia
- Galingas Myostatino inhibitorius
- HGH augimo hormono stimuliatorius

"Alpha Male" - laukinė gamtos sinergija!

ALPHA MALE yra sudėtingas (daugiau kaip 22 ingredientai!) 
Alpha Male REVANGE Hardcore yra reali natūrali anabolinė bomba jūsų kūnui. 

"ALPHA MALE" - KAIP JIS VEIKIA?

Jūs pajusite "Alpha Male" maisto papildą nuo pirmosios kapsulės! Su kiekviena poveikiama doze poveikis augs ir augs iki anksčiau nepakitusių dydžių! Po savaitės, kai vartojate "Alpha Male REVANGE Hardcore", pastebėsite dramatiškus kraujo tyrimų pokyčius:

- žymiai didesnis aktyvaus laisvo testosterono procentas
- Sumažintas SHBG (sekso hormonų surišantis globulinas)
- sumažėjęs estrogenas (jei jis buvo didesnis už normą)
- Sumažintas kortizolis
- sumažėjęs myostatino kiekis
- Augimo hormonų augimas
- Bendras kūno atjauninimas

Mes garantuojame, kad po Alfa ciklo jūsų hormonų sistema bus tobulos būklės. Mes garantuojame, kad jūsų savijauta bus geresnė nei kada anksčiau!

ALPHA MALE - kam ir kada vartoti?

Naudokite "Alpha Male", jei:

- jūs vyresni nei 35 metų
- Jūs norite pakelti savo libido
- Jūs turite žemą testosterono lygį
- Po PH / SAA / SARM ciklų jums reikia stipriausio PCT produkto
- norite sukurti natūralų anabolinį ciklą (alternatyva kreatino produktams)
- Tu nori būti galingiausiu alfa vyrišku, kurio pasaulis iki šiol nematė

ALPHA MALE – TESTOSTERONO BANGOS NAUDA

- geriausias ir patikimesnis PCT atrakinimas (stipresnis nei vaistinė)
- mega libido ir super seksualumas
- atjauninimo jausmas ir greitesnis regeneravimas
- padidėja grynoji raumenų masė ir stiprus jėgos šuolis
- didesnis efektyvumas ir geresnis ilgaamžiškumas
- geresnė kūno kompozicija, raumenų kietumas ir raumenų tankis
- puiki ir stabili nuotaika ir gerovė
- puikus šviežumo ir proto aiškumas
- drąsos ir pasitikėjimo savimi padidėjimas
- nuolatinis mokymosi poveikis
- PH / SAA anabolinių preparatų naudojimo šalutinių poveikių pašalinimas

ALPHA MALE - novatoriškiausia SUDĖTIS ALL PCT ir Natural testosteron Booster

"Alpha Male" turi 22 komponentus - kiti gamintojai pagamintų iš jų 10, bet mes suteiksime jums vieną - geriausią iš geriausių produktą!
MATŪRALŪS anaboliniai maistinių medžiagų, antikatabolinių, anti-estrogenai - GALIA gamtos testosterono!

Gailioji dilgėlė Extrakt (3,4-Divanillytetrahydrofuran 95%) 150 mg - aktyvaus testosterono augimas, veantiestrogeninis poveikis.

Gailioji dilgėlė Extrakt jame yra iš dilgėlių šaknų (Urtica dioica L.), turinčiu sveikatą skatinančius veiksmus. Urdų ekstraktas padidina vyrų hormonų lygį ir sumažina moterų hormonų lygį. Dilgėlių ekstraktas padidina jūsų mokymo galimybes, atstato natūralią endokrininę sistemą po ciklų pH / AAS / Sarm ir padidina savo seksualines galimybes.

Raguotas ožkų piktžolių (Epimedium išgauti Icariins 70%) 100 mg - stiprios potencijos vaisingumas ir libido. Raguotas ožkų piktžolės yra viena iš stipriausių natūralių lytinio potraukio, stiprumo ir vaisingumo šaltinis. Icarrins užtikrina puikų erekciją, kai tik jums to reikia, ir padidinsite savo seksualinį troškimą bet kuriuo dienos ar nakties metu. Be to, jis padidina vyrų hormonų lygį, todėl jūsų raumenys bus stipresni  labiau nei bet kada.

Epicatechin 100 mg - NO stiprintuvas, didesnis psichinis efektyvumas ir stiprus antioksidantas.
Epikatechinas yra plataus veiklos spektro. Epikatechinas stimuliuoja anabolinių azoto oksido (NO) sekreciją, tokiu būdu padidinant suglebusios masės ir raumenų jėgos vystymąsi. Be to, jis pagerina proto veiksmingumą ir valo nuo laisvųjų radikalų kūną.

Muscuna Pruiriens (98% L-dopa) 60 mg - daugiau galios, motyvacijos, pasitenkinimo ir koncentracijos.
L-dopa yra aminorūgštis, iš kurios organizmas gamina dopaminą - vieną iš pagrindinių neuromediatorių. L-dopa padidina energijos lygį ir motyvaciją, gerina nuotaiką, lytinį potraukį ir pažinimo funkciją ir didina pasitenkinimo lygį nuo treniruočių.

Armistane (Andro-3,5-dien-7,17-diono) 50 mg -  aromatazės slopinimas, kuris mažina kortizolį, slopina katabolizmą. Armistane sukelia aromatazės proceso slopinimą, t.y. testosterono konvertavimą į estrogeną. Armistane sumažina kortizolio kiekį ir apsaugo nuo katabolizmo, t. Y. Raumenų sunaikinimo. Armistane kelia testosterono lygį, didina savo ištvermę ir jėgą treniruotėse ir augimą liesos raumenų masės.

5a-Hydroxy Laxogenin 50 mg - raumenų masės ir stiprumo padidėjimas.   5a-hidroksi Laxogenin turi pageidaujamą anabolinį androgeninį poveikį panašų į tam tikrą prohormnų, bet neturi šalutinio poveikio, kada kyla naudojant PH metu. Tai neapsaugo, bet taip pat labai skatina grynos masės vystymąsi.

Fenugreek sėklų ekstraktas (50% Saponinas) 50 mg - svorio vystymasis ir didelis poveikis sveikatai
Gerina virškinimo sistemą ir stimuliuoja raumenų masės augimą. Gerina  gliukozės lygį, veikia priešuždegimiškai antibakteriškai, gerina cholesterolio lygį, apsaugo kepenis ir inkstus.
Tongkat Ali ekstraktas (Eurycoma Longifolia) 50 mg - didesnis libido ir ilgesnė, pilna erekcija
Šaknų ekstraktas Tongkat Ali - ekstraktas, natūraliai padidina savo libido ir užtikrinti visišką ir ilgą erekciją. Tongkat Ali padidina testosterono lygį organizme, saugus ir natūralus būdas, be isikišimo į hormoninę sistemą.

30 mg N-metil-D-asparto rūgštis - NMDA agonistas - išnaudotų receptorių regeneracija
N-metil-D-asparto rūgštis yra NMDA - NMDA receptorių agonistas. NMDA keičia neurotransmiterių darbą smegenyse, regeneruoja nervų sistemą ir stabilizuoja nuotaiką. Naudodamas stimuliantus ar piktnaudžiaujant alkoholiu, padeda atkurti visą homeostazę - jūsų kūno pusiausvyrą.

5-Oxoproline 30 mg - kūno atjauninimas ir regeneracija. 5-Oxoproline yra piroglutamo rūgštis, kuri turi atjauninančio ir regeneruojančio poveikio. Gerina odą, pagreitina toksinų pašalinimą iš .

Catuaba žievės ekstraktas 30 mg - galingas afrodiziakas
"Catuaba" žievė stiprina sekso, lytinio potraukio ir seksualinės veiklos pojūtį. Tai gerina jūsų erekciją ir natūraliai padidina vyrų lytinių hormonų lygį. Tai antioksidantas - kovoja su laisvaisiais radikalais, mažina nuovargį ir suteikia geros savijautos kasdieniame gyvenime.

Saulės Poalmetto ekstraktas 20 mg - atstato hormonų pusiausvyrą, pagerina libido ir valo kūną
Saw Poalmetto yra visiškai natūralus ekstraktas. Saulės Poalmetto stiprina ir gerina endokrininės sistemos funkcionavimą, padidina lytinį ir seksualinį aktyvumą. Saw Poalmetto gerina šlapimo takų veiklą, turi detoksikacinį poveikį - pašalina iš organizmo toksinus ir medžiagų apykaitos atliekas.

Maca Root 20 mg - padidina vaisingumą, padidina gyvybingumą ir gerina nuotaiką
Maca root adaptogenas žinomas kaip "Peru ženšenis Iš maca šaknis pagerina libido ir vaisingumą, prideda teigiamą energiją ir pagerina savo savijautą. Jis veikia kaip afrodiziakas, bet taip pat. Maca šaknis turi visus gyvybiškai svarbius vitaminus ir mineralus -.. 
Coleus Forskohlii šaknies ekstraktas (40% Forskolin) 20 mg - apetito slopinimas, energijos padidėjimas, riebalų mažinimas
Forskolinas yra dilgėlių ekstraktas su fenomenaliomis savybėmis. Forskolinas paverčia adenozino trifosfato rūgštį į CAMP. Ką tai duoda? Jei esate fiziškai aktyvus, forskolinas tuo pačiu metu slopina apetitą, padidina energijos lygį treniruotėse ir pagreitina riebalų mažinimą.

Dinodolilmetanas (DIM) 10 mg - estrogeno moduliatorius, sumažina riebalus, pagreitina grynos masės augimą

DIM pagreitina estrogeno metabolizmą - moterų hormonus, kurie didina testosterono kiekį ir pagreitina grynos raumenų masės vystymąsi. Be to, tai pagreitina nereikalingų riebalų praradimą. DIM dėka jūs taip pat mažnsite riebalus ir sukuriate gražią ir kokybišką masę. Be to, DIM apsaugos jus nuo vėžio ir prostatos ligų.
GERESNIS PASISAVINIMAS IR SINERGIJOS JĖGA
Piperine 95% 10 mg - geresnis ingredientų įsisavinimas ir didesnis našumas.
Piperine gerina Alpha Male komponentų transportavimą ir absorbavimą. Dėl to tai padidina teigiamą poveikį, nes jūsų kūnas naudos kiekvieną  medžiagą, esančią "Alpha Male", kiekį mg. Be to, piperinas yra galingas antioksidantas - piperinas kovoja su laisvaisiais radikalais, gerina vaisingumą ir odos išvaizdą.

Vynuogių sėklų ekstraktas 95% 10 mg - lėtesnis skaidymas ir ilgesnis veikimas
Vynuogių sėklų ekstraktas slopina kepenų fermentų (fermentų P450, CYP2C9 ir CYP3A4), kurios Pritaikysime (transformacija) veikliųjų medžiagų, esant NO stresui ir neaktyviai veiklai. Silpnesnis fermentų veikimas yra ilgesnis "Alpha Male" veikimas.

Naringin 10 mg - stipresni ir ilgiau veikiantys ingredientai
Naringinas keičia kūno naringergeną ir blokuoja kepenų fermentus, metabolizuoja veikliąsias medžiagas, esančias "Alpha Male", ir jų veikimą. Dėka naringin Alpha Male dirba ilgiau ir efektyviau. Be to, naringinas pagerina lipolizę, mažina cholesterolio kiekį, turi priešuždegiminių, priešvėžinių ir antiseptinių savybių.

 

  • Odnoklassniki Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
bottom of page