top of page
LGD 60kpsl 85€

Concealed Labs LGD yra anabolinis SARM su galingiausia prohormonų galia!

Galios padidėjimas | Liesa raumenų masė
Kaip jau žinote, steroidai gali priauginti masės, o ji yra labai svarbi, kai kalbama apie kultūrizmą. Tačiau steroidai pasižymi šalutiniu poveikiu, kuris nusveria naudą. Po tokios patirties dauguma kultūristų pereina prie SARMS (selektyvių androgeno receptorių moduliatorių), kurie padeda jiems kovoti su bjauriąja puse. „LGD-4033“ („Ligandrol“) yra labai galingas SARM, kuris gali padėti jums pasiekti pilną potencialą. Sužinokime daugiau apie šį nesteroidinį produktą.
Kas yra Concealed Labs LGD
„LGD-4033“ yra vienas iš naujausių pasirodžiusių SARM. Tai yra nesteroidinis, per burną vartojamas SARM, surišantis su AR, kuris duoda į steroidų panašius rezultatus be pačių steroidų. Tai anabolikams artimiausias SARM, kai kalbama apie galią. „LGD-4033“ yra stipriausias visų SARMS kalbant apie dydį, kurį galima pasiekti.
Tai androgeno receptorių (AR) rišiklių grupė, kuri yra selektyvi audinių atžvilgiu, yra sukurta padėti išsaugoti raumenis esant ūminėms ir lėtinėms ligoms, su amžiumi susijusiam raumenų mažėjimui bei vėžiui. „LGD-4033“ duoda testosterono gydančios naudos, pasireiškiant didesniam saugumui, priimtinumui bei pacientų toleravimui dėl audinio selektyvumo mechanizmo bei vartojimo per burną formos.
Kaip Concealed Labs LGD veikia
„LGD-4033“ veikia selektyviai surišdamas androgeno receptorius. Anabolinis aktyvumas pasireiškia kauluose ir raumenyse, bet nekenkia prostatai bei riebalinėms liaukoms, kas dažniausiai būna vartojant steroidus.
„LGD-4033“ visai neseniai atliko tyrimą pavadinimu „I fazės sudėtinė keliamoji dozė“, į kurį buvo įtraukti geros formos savanoriai.
Tai buvo neplanuota, dvejopa analizinė stadija, apimanti placebą. Tikslas buvo nustatyti, kad „LGD-4033“ vartojimas buvo žalingas ir lengvai virškinamas, kai dozė buvo ne didesnė nei 22 mg per dieną.
Klinikiniai procesai taip pat parodė, kad Concealed Labs LGD suteikiama nauda: gali teikti naudos, jei yra nuosekliai vartojamas: 
•    Padidina galią
•    Padidina liesą raumenų masę
•    Sumažina kūno riebalų kiekį
•    Pagerina sąnarių veiklą
•    Geriau regeneruoja raumenis
Kada vartoti „LGD-4033“
Remiantis naujausiais tyrimais ir atliktais eksperimentais, „Ligandrol“ gali padidinti liesą raumenų masę ir sumažinti kūno riebalų kiekį. Taip pat, jis gali padidinti galią, kad treniruotės vyktų geriau ir keltų didesnių iššūkių, pagerina bendrą sveikatos būklę. Taigi, nebestebina, kad atletai ir kultūristai vartoja „LGD-4033“, kad pasirodytų geriausiai.

Didinimui
Siūloma dozė yra 5-10 mg per dieną, 8 savaites. Baltymais praturtinta dieta taip pat yra reikalinga kaip ir didesnis suvartojamų kalorijų kiekis, jeigu planuojate priaugti 5 ar daugiau kilogramų.
Mažinimui
Vartokite „LGD-4033“ su trigubu SARM paketu („GW-501516“, „S-4“ ir „LGD-4033“), kad pasiektumėte didesnį poveikį, nes siekiate padidinti apimtis mažindami riebalų kiekį. Siūlomas dozavimas yra 3-5 mg per dieną, 8 savaites.
Pasikeitimams
„LGD-4033“ labiausiai tinka pasikeitimam. Daugelis vartotojų teigia, kad pastebėjo liesos kūno masės padidėjimą ir riebalų kiekio sumažėjimą. Naudojant šį preparatą kartu su kitais SARM, tokiais kaip „MK-677“ ar „EPI-GH“ ar „MASS800“, pasikeitimai bus didesni ir geresni. Siūlomas dozavimas yra 3-5 mg per dieną, 8 savaites.
Ar „LGD-4033“ turi šalutinį poveikį?
Netoksiškas, o šalutinis poveikis yra labai minimalus. Taigi, „LGD-4033“ rekomenduojama vartoti, jeigu norite padidinti raumenis ir sumažinti riebalų kiekį be steroidų, kurie, kaip žinoma, turi šalutinį poveikį. 
Nepakenks kepenims, tačiau pavartojus „LGD-4033“, patartina praeiti pociklinės terapijos kursą su “LIVER3”, “APLHA-MALE” ar “TEST ERECTION”.

 

  • Odnoklassniki Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
bottom of page